Verdo Nieruchomości

Oferujemy Państwu usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym jak też komercyjnym.

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości począwszy od wstępnej selekcji nieruchomości, poprzez ich prezentowanie, na obecności podczas odbioru kluczy kończąc. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, uczestniczymy w sporządzaniu aktów notarialnych.

Pomagamy naszym Klientom zagranicznym w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości w Polsce w zakresie: zawierania umów z dostawcami mediów (prąd, woda, gaz), zgłoszeń do podatku od nieruchomości, zameldowania, ubezpieczenia nieruchomości, podpisywania umów o dostawę Internetu, rejestracji samochodu itp.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Przejdź do

Kalkulator

Oferty

Partnerzy

Lech Rogacki 

Właściciel biura Verdo Nieruchomości, pośrednik w obrocie nieruchomościami a także specjalista w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie zdobywał w międzynarodowych koncernach na zarządczych stanowiskach. Potrafi znaleźć rozwiązanie na każdy pojawiający się problem. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji: 21664.

Zapraszam do współpracy